Podpora logopedické prevence 2014

Naše mateřská škola byla úspěšná v podání žádosti v rámci projektu:
Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2014

Projekt nese název:
Čáry, máry, fuk, ať jsem holka nebo kluk, písmenka a slovíčka, jsou naše zábavička. II.

Projekt je zaměřen na zkvalitnění práce učitelek mateřské školy v oblasti logopedické prevence, zajištění pracoviště kvalitními logopedickými pomůckami, školními potřebami, literaturou a jedním počítačem s dotykovou obrazovkou, doplněn výukovým programem pro prevenci logopedie.

Díky projektu dojde k proškolení 2 pedagogických pracovnic, které se budou intenzivně věnovat dětem s individuální potřebou vzdělávání v oblasti logopedie a dojde ke zkvalitnění práce při naplňování cílů předškolního vzdělávání, které má naše MŠ ukotveny v ŠVP ,,Školka plná pohody“, vycházející z RVP PV.